V20 Inverter Siemens 6SL3210-5BE22-2CV0
Nettó: 332.54
SINAMICS V20 Inverter
Input voltage: 3 AC 380-480 V
Output voltage: 3 AC 400 V
Power: 2.20 kW (High Overload - 150%) / 2.20 kW ( Low Overload - 110%)
Rated current: 5.60 A (High Overload - 150%) / 5.60 A (Low Overload - 110%) / 4.80 A (High Overload - 150%) / 4 .80 A (Low Overload - 110%) - at 480 V
With integrated filter
Expected delivery
Inquire please!
External stock E1 (1-3 weeks): 4 db
External stock L1 (1-3 weeks): 12
Nettó: 332.54
Data
Manufacturer:
Siemens
Bemeneti feszültség:
3 AC 380-480 V
Kimeneti feszültség:
3 AC 400 V
Bemenetek:
4 digital / 2 analog
Kimenetek:
1 digital (relay), 1 digital (transistor) / 1 analog
Teljesítmény:
2.20 kW (High Overload - 150%) / 2.20 kW (Low Overload - 110%)
Névleges áram:
5.60 A (High Overload - 150%) / 5.60 A (Low Overload - 110%) / 4.80 A (High Overload - 150%) / 4.80 A (Low Overload - 110%) - 480 V -you