MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A2002-E
Nettó: 361.68
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 200 V
Max motor kW (constant torque): 0.2 kW
Rated current (constant torque): 1.6 A
Max motor kW ( variable torque): 0.4 kW
Rated current (variable torque): 1.9 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 361.68
Details
Machine manual
MX2 manual
Data
Manufacturer:
Omron
Feszültségosztály:
Háromfázisú 200 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
0,2 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
1,6 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
0,4 kW
(Változó nyomaték) Névleges áram:
1,9 A