MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A2004-E
Nettó: 402.63
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 200 V
Max motor kW (constant torque): 0.4 kW
Rated current (constant torque): 3.0 A
Max motor kW ( variable torque): 0.55 kW
Rated current (variable torque): 3.5 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 402.63
Feszültségosztály:
Háromfázisú 200 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
0,4 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
3,0 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
0,55 kW
(Változó nyomaték) Névleges áram:
3,5 A