MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A2007-E
Nettó: 443.57
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 200 V
Max motor kW (constant torque): 0.75 kW
Rated current (constant torque): 5.0 A
Max motor kW ( variable torque): 1.1 Kw
Rated current (variable torque): 6.0 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 443.57
Feszültségosztály:
Háromfázisú 200 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
0,75 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
5,0 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
1,1 Kw
(Változó nyomaték) Névleges áram:
6,0 A