MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A2015-E
Nettó: 544.75
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 200 V
Max motor kW (constant torque): 1.5 kW
Rated current (constant torque): 8.0 A
Max motor kW ( variable torque): 2.2 kW
Rated current (variable torque): 9.6 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 544.75
Feszültségosztály:
Háromfázisú 200 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
1,5 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
8,0 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
2,2 kW
(Változó nyomaték) Névleges áram:
9,6 A