MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A2110-E
Nettó: 1 814.04
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 200 V
Max motor kW (constant torque): 11.0 kW
Rated current (constant torque): 47.0 A
Max motor kW ( variable torque): 15.0 kW
Rated current (variable torque): 56.0 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 1 814.04
Feszültségosztály:
Háromfázisú 200 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
11,0 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
47,0 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
15,0 kW
(Változó nyomaték) Névleges áram:
56,0 A