MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A2150-E
Nettó: 2 343.06
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 200 V
Max motor kW (constant torque): 15.0 kW
Rated current (constant torque): 60.0 A
Max motor kW ( variable torque): 18.5 kW
Rated current (variable torque): 69.0 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 2 343.06
Feszültségosztály:
Háromfázisú 200 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
15,0 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
60,0 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
18,5 kW
(Változó nyomaték) Névleges áram:
69,0 A