MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A4004-E
Nettó: 472.95
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 400 V
Max motor kW (constant torque): 0.4 kW
Rated current (constant torque): 1.8 A
Max motor kW ( variable torque): 0.75 kw
Rated current (variable torque): 2.1 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 472.95
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
0,4 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
1,8 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
0,75 kw
(Változó nyomaték) Névleges áram:
2,1 A