MX2 Inverter Omron 3G3MX2-A4150-E
Nettó: 1 933.02
MX2 Inverter
Voltage class: Three-phase 400 V
Max motor kW (constant torque): 15.0 kW
Rated current (constant torque): 31.0 A
Max motor kW ( variable torque): 18.5 kW
Rated current (variable torque): 38.0 A
Expected delivery
Inquire please!
Nettó: 1 933.02
Feszültségosztály:
Háromfázisú 400 V
(Állandó nyomaték) Max. motor kW:
15,0 kW
(Állandó nyomaték) Névleges áram:
31,0 A
(Változó nyomaték) Max. motor kW:
18,5 kW
(Változó nyomaték) Névleges áram:
38,0 A