V20 Inverter Siemens 6SL3210-5BE31-5CV0
Nettó: 1 056.39
SINAMICS V20 Inverter
Input voltage: 3 AC 380-480 V
Output voltage: 3 AC 400 V
Power: 15.00 kW (High Overload - 150%) / 15.00 kW ( Low Overload - 110%)
Rated current: 31.00 A (High Overload - 150%) / 31.00 A (Low Overload - 110%) / 31.00 A (High Overload - 150%) / 31 .00 A (Low Overload - 110%) - at 480 V
With integrated filter
Expected delivery
Inquire please!
External stock L1 (1-3 weeks): 6
Nettó: 1 056.39
Data
Manufacturer:
Siemens
Bemeneti feszültség:
3 AC 380-480 V
Kimeneti feszültség:
3 AC 400 V
Bemenetek:
4 digital / 2 analog
Kimenetek:
1 digital (relay), 1 digital (transistor) / 1 analog
Teljesítmény:
15.00 kW (High Overload - 150%) / 15.00 kW (Low Overload - 110%)
Névleges áram:
31.00 A (High Overload - 150%) / 31.00 A (Low Overload - 110%) / 31.00 A (High Overload - 150%) / 31.00 A (Low Overload - 110%) - 480 V -you