Bearing LMEL Type LME-25L-UU
Bearing LMEL Type LME-25L-UU
Nettó: 10.30
Bearing LMEL Type LME-25L-UU
LMEL Type Bearing
Inner diameter (d): 25 mm
Outer diameter (D): 40 mm
Bearing length (L): 112mm