Bearing LMEL Type LME-30L-UU
Bearing LMEL Type LME-30L-UU
Nettó: 12.34
Bearing LMEL Type LME-30L-UU
LMEL Type Bearing
Inner diameter (d): 30 mm
Outer diameter (D): 47 mm
Bearing length (L): 123mm