Bearing LMEL Type LME-40L-UU
Bearing LMEL Type LME-40L-UU
Nettó: 26.32
Bearing LMEL Type LME-40L-UU
LMEL Type Bearing
Inner diameter (d): 40 mm
Outer diameter (D): 62 mm
Bearing length (L): 151mm