Bearing LMEL Type LME-50L-UU
Bearing LMEL Type LME-50L-UU
Nettó: 49.46
Bearing LMEL Type LME-50L-UU
LMEL Type Bearing
Inner diameter (d): 50 mm
Outer diameter (D): 75 mm
Bearing length (L): 192mm