Bearing LMEL Type LME-12L-UU
Bearing LMEL Type LME-12L-UU
Nettó: 4.86
Bearing LMEL Type LME-12L-UU
LMEL Type Bearing
Inner diameter (d): 12 mm
Outer diameter (D): 22 mm
Bearing length (L): 61mm