Bearing LMEL Type LME-16L-UU
Bearing LMEL Type LME-16L-UU
Nettó: 5.56
Bearing LMEL Type LME-16L-UU
LMEL Type Bearing
Inner diameter (d): 16 mm
Outer diameter (D): 26 mm
Bearing length (L): 68mm