Bearing LMEL Type LME-20L-UU
Bearing LMEL Type LME-20L-UU
Nettó: 5.86
Bearing LMEL Type LME-20L-UU
LMEL Type Bearing
Inner diameter (d): 20 mm
Outer diameter (D): 32 mm
Bearing length (L): 80mm