Bearing LMEH Type LMEH-12-UU
Bearing LMEH Type LMEH-12-UU
Nettó: 5.18
Bearing LMEH Type LMEH-12-UU
LMEH Type Bearing
Inner diameter (d): 12 mm
Outer diameter (D): 21 mm
Bearing length (L): 30mm