Bearing LMEH Type LMEH-16-UU
Bearing LMEH Type LMEH-16-UU
Nettó: 5.98
Bearing LMEH Type LMEH-16-UU
LMEH Type Bearing
Inner diameter (d): 16 mm
Outer diameter (D): 28 mm
Bearing length (L): 37mm