Bearing LMEH Type LMEH-20-UU
Bearing LMEH Type LMEH-20-UU
Nettó: 6.18
Bearing LMEH Type LMEH-20-UU
LMEH Type Bearing
Inner diameter (d): 20 mm
Outer diameter (D): 32 mm
Bearing length (L): 42mm