Bearing LMEH Type LMEH-30-UU
Bearing LMEH Type LMEH-30-UU
Nettó: 12.95
Bearing LMEH Type LMEH-30-UU
LMEH Type Bearing
Inner diameter (d): 30 mm
Outer diameter (D): 45 mm
Bearing length (L): 64mm