Bearing LMEF Type LMEF-25-UU
Bearing LMEF Type LMEF-25-UU
Nettó: 8.86
Bearing LMEF Type LMEF-25-UU
LMEF Type Bearing
Inner diameter (d): 25 mm
Outer diameter (D): 40 mm
Bearing length (L): 58mm