Bearing LMEF Type LMEF-30-UU
Bearing LMEF Type LMEF-30-UU
Nettó: 11.83
Bearing LMEF Type LMEF-30-UU
LMEF Type Bearing
Inner diameter (d): 30 mm
Outer diameter (D): 47 mm
Bearing length (L): 68mm