Bearing LMEF Type LMEF-50-UU
Bearing LMEF Type LMEF-50-UU
Nettó: 41.37
Bearing LMEF Type LMEF-50-UU
LMEF Type Bearing
Inner diameter (d): 50 mm
Outer diameter (D): 75 mm
Bearing length (L): 100mm