Bearing LMEF Type LMEF-60-UU
Bearing LMEF Type LMEF-60-UU
Nettó: 57.76
Bearing LMEF Type LMEF-60-UU
LMEF Type Bearing
Inner diameter (d): 60 mm
Outer diameter (D): 90 mm
Bearing length (L): 125mm