Bearing LMEF Type LMEF-12-UU
Bearing LMEF Type LMEF-12-UU
Nettó: 4.95
Bearing LMEF Type LMEF-12-UU
LMEF Type Bearing
Inner diameter (d): 12 mm
Outer diameter (D): 22 mm
Bearing length (L): 32mm