Bearing LMEF Type LMEF-16-UU
Bearing LMEF Type LMEF-16-UU
Nettó: 5.71
Bearing LMEF Type LMEF-16-UU
LMEF Type Bearing
Inner diameter (d): 16 mm
Outer diameter (D): 26 mm
Bearing length (L): 36mm