Bearing LMEK Type LMEK-25-UU
Bearing LMEK Type LMEK-25-UU
Nettó: 9.54
Bearing LMEK Type LMEK-25-UU
LMEK Type Bearing
Inner diameter (d): 25 mm
Outer diameter (D): 40 mm
Bearing length (L): 58mm