Bearing LMEK Type LMEK-30-UU
Bearing LMEK Type LMEK-30-UU
Nettó: 12.95
Bearing LMEK Type LMEK-30-UU
LMEK Type Bearing
Inner diameter (d): 30 mm
Outer diameter (D): 47 mm
Bearing length (L): 68mm