Bearing LMEK Type LMEK-40-UU
Bearing LMEK Type LMEK-40-UU
Nettó: 25.05
Bearing LMEK Type LMEK-40-UU
LMEK Type Bearing
Inner diameter (d): 40 mm
Outer diameter (D): 62 mm
Bearing length (L): 80mm