Bearing LMEK Type LMEK-50-UU
Bearing LMEK Type LMEK-50-UU
Nettó: 43.43
Bearing LMEK Type LMEK-50-UU
LMEK Type Bearing
Inner diameter (d): 50 mm
Outer diameter (D): 75 mm
Bearing length (L): 100mm