Bearing LMEK Type LMEK-60-UU
Bearing LMEK Type LMEK-60-UU
Nettó: 60.65
Bearing LMEK Type LMEK-60-UU
LMEK Type Bearing
Inner diameter (d): 60 mm
Outer diameter (D): 90 mm
Bearing length (L): 125mm