Bearing LMEK Type LMEK-12-UU
Bearing LMEK Type LMEK-12-UU
Nettó: 5.18
Bearing LMEK Type LMEK-12-UU
LMEK Type Bearing
Inner diameter (d): 12 mm
Outer diameter (D): 22 mm
Bearing length (L): 32mm