Bearing LMEK Type LMEK-16-UU
Bearing LMEK Type LMEK-16-UU
Nettó: 5.98
Bearing LMEK Type LMEK-16-UU
LMEK Type Bearing
Inner diameter (d): 16 mm
Outer diameter (D): 26 mm
Bearing length (L): 36mm