Csapágy NLMHP Típusú NLMHP-12-UU
Nettó: 8.39
NLMHP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 12 mm
Küldő átmérő (D): 21 mm
Csapágy hossz (L): 30 mm