Csapágy NLMHP Típusú NLMHP-30-UU
Nettó: 18.91
NLMHP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 30 mm
Küldő átmérő (D): 45 mm
Csapágy hossz (L): 64 mm