Bearing LMHP Type LMHP-25-UU
Bearing LMHP Type LMHP-25-UU
Nettó: 13.62
Bearing LMHP Type LMHP-25-UU
LMHP Type Bearing
Inner diameter (d): 25 mm
Outer diameter (D): 40 mm
Bearing length (L): 59mm