Bearing LMHP Type LMHP-30-UU
Bearing LMHP Type LMHP-30-UU
Nettó: 13.49
Bearing LMHP Type LMHP-30-UU
LMHP Type Bearing
Inner diameter (d): 30 mm
Outer diameter (D): 45 mm
Bearing length (L): 64mm