Csapágy NLMHP-L Típusú NLMHP-30L-UU
Nettó: 30.49
NLMHP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 30 mm
Küldő átmérő (D): 45 mm
Csapágy hossz (L): 123 mm