CSAPÁGY NLMKP-L TÍPUSÚ NLMKP-10L-UU
Nettó: 14.51
NLMKP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 10 mm
Küldő átmérő (D): 19 mm
Csapágy hossz (L): 55 mm