CSAPÁGY NLMKP-L TÍPUSÚ NLMKP-20L-UU
Nettó: 17.40
LMKP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 20 mm
Küldő átmérő (D): 32 mm
Csapágy hossz (L): 80 mm