CSAPÁGY NLMKP-L TÍPUSÚ NLMKP-35L-UU
Nettó: 36.52
LMKP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 35 mm
Küldő átmérő (D): 52 mm
Csapágy hossz (L): 135 mm