Csapágy NLMKP-L Típusú NLMKP-30L-UU
Nettó: 30.49
NLMKP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 30 mm
Küldő átmérő (D): 45 mm
Csapágy hossz (L): 123 mm