Csapágy NLMFP Típusú NLMFP-12-UU
Nettó: 7.84
NLMFP Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 12 mm
Küldő átmérő (D): 21 mm
Csapágy hossz (L): 30 mm