Csapágy NLMFP-L Típusú NLMFP-10L-UU
Nettó: 14.29
NLMFP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 10 mm
Küldő átmérő (D): 19 mm
Csapágy hossz (L): 55 mm