Csapágy NLMFP-L Típusú NLMFP-12L-UU
Nettó: 14.72
NLMFP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 12 mm
Küldő átmérő (D): 21 mm
Csapágy hossz (L): 57 mm