Csapágy NLMFP-L Típusú NLMFP-25L-UU
Nettó: 23.74
NLMFP-L Típusú Csapágy
Belső átmérő (d): 25 mm
Küldő átmérő (D): 40 mm
Csapágy hossz (L): 112 mm