Bearing LMKP Type LMKP-30-UU
Bearing LMKP Type LMKP-30-UU
Nettó: 17.25
Bearing LMKP Type LMKP-30-UU
LMKP Type Bearing
Inner diameter (d): 30 mm
Outer diameter (D): 45 mm
Bearing length (L): 64mm