Bearing LMKP Type LMKP-35-UU
Bearing LMKP Type LMKP-35-UU
Nettó: 22.08
Bearing LMKP Type LMKP-35-UU
LMKP Type Bearing
Inner diameter (d): 35 mm
Outer diameter (D): 52 mm
Bearing length (L): 70mm