Bearing LMKP Type LMKP-40-UU
Bearing LMKP Type LMKP-40-UU
Nettó: 34.48
Bearing LMKP Type LMKP-40-UU
LMKP Type Bearing
Inner diameter (d): 40 mm
Outer diameter (D): 60 mm
Bearing length (L): 80mm